Monthly Gear Box – výstrojní loterie v krabičce

V Čechách se tento trend ještě tolik neujal, ale ve světě vyskakují jako houby po dešti všemožné firmy, které vám za předplatné zasílají každý měsíc balíčky plné předmětů zaměřených na určité téma. Můžete si tak objednat pravidelnou dávku sladkostí z celého světa, triček, hraček pro svého psa nebo dokonce měsíční zásilku cvičebních pomůcek. A dokonce existují firmy, které vám budou každý měsíc zasílat předměty určené k přežití v přírodě nebo v různých nouzových situacích.

 

Princip je jednoduchý, zaplatíte měsíční předplatné, které začíná na 25 dolarech (600 kč) plus poštovné a pak čekáte, až vám přijde balíček. Předem obsah balíčku neznáte, takže je to vlastně taková loterie, jestli za své peníze dostanete opravdu něco užitečného. Většinou hodnota balíčku odpovídá hodnotě věcí vevnitř, ale občas se může stát, že máte štěstí a najdete uvnitř něco opravdu zajímavého, co byste za takovou cenu normálně nepořídili.

 
 

Kromě výbavy jsou většinou součástí balíčku i příručky nebo letáčky s návody a tipy na přežití.

 

Některé firmy to berou vážněji a zasílají pouze dva až tři předměty, u kterých si myslí, že se budou v krizové situaci opravdu hodit.

 

A některé se do toho pustí s plnou parádou a přibalí vám hromadu tacticool nesmyslů.

 

Co na to říkáte? Byli byste ochotni si takové měsíční balíčky předplatit? A pokud ano, kolik byste do toho byli ochotni investovat?

Počet komentářů: 8

 1. Ondrej napsal:

  Chcelo by to viac info o danej firme ktorá by to ponúkala, ak by sa mi to páčilo, pustil by som možno 15-20 Eur…

 2. Jirka napsal:

  Jooo bejvaly doby kdy bych do toho sel kludne za trojku mesicne.dneska uz sem tak presycenej ze se snazim mijimalizovat ale jako bussines idea mi to prijde skvely…teda pokud lidem nechodi seacky z alibaby

 3. Hadrr napsal:

  500kč bych pustil…

 4. Stibak napsal:

  Tak tohle bych si klidně objednal. :)

 5. Tata napsal:

  Radši si koupím jenom to, co opravdu chci. Řekl bych, že je to spíš pro ty, co nemají ještě žádné vybavení nebo pro ty, co to berou jako hru/loterii.

 6. Pavel napsal:

  Kde to můžu koupit?

 7. Denis napsal:

  No, jak by byla nějaká, která by šla zasílat do ČR(zrovna battlbox nejde) tak bych do toho i šel, ale takhle asi ne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget