Maskovací toaletní papír skutečně existuje!

Pravidelně v komentářích pod články o nějakých tacticool šílenostech píšete o tom, že bylo už vlastně vyvinuto naprosto všechno, a chybí pouze taktický toaletní papír v maskáčové barvě. Jenže i ten existuje! A to celkem dávno. Jen není určen pro weekend warriors, ale pro lovce.

 

Jak vidíte na obrázku, dělá se většinou ve dvou verzích – v oranžové a maskovací. A to z prostého důvodu. Bílý papír v křoví připomíná bílý jelení ocas a již několikrát se stalo (!prý! Konkrétní případy ani jména jsme nedohledali), že lovec byl postřelen jiným lovcem přímo během defekace.

Proto se doporučuje během lovecké sezony používat v lese buďto velmi výrazný oranžový (což je barva, kterou zvířata nevnímají) toaleťák, anebo maskáčový, pokud na sebe nechcete poutat zbytečnou pozornost.

 

Na výber máte rovnou několik vzorů! :)

 

Dělají se pochopitelně také i ubrousky.

 

Prodávají to například Cabela´s a Sportsmanswarehouse.

A samozřejmě všemožné maskáčové toaleťáky najdete i v obchodech s legračním zbožím, dárky apod. Pokud vás toto téma nějak zaujalo, googlujte Camo Toilet Paper :)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget