Devlínek 4.0 od KONOL knives – kreativní počin v oblasti rautového stolování

„Co je todle? Taktická tlačná dýka?“
„To je devlínek…“
„Dev… CO?!“
„De-v-lí-nek“

 

Taky vás zajímá, co takové slovo devlínek může znamenat? Je to oficiální zkratkové slovo pro: DEgustační-Vidlička-která-když-se-postaví-vypadá-tak-trochu-jako-jeLÍNEK. Popravdě, nechápal jsem:D

 

Devlínek vzniknul během tvůrčího procesu při návrhu nožů KONOL určených pro policejní jednotky (P + PZ) a také nového armádního modelu (A). Devlínek je taková radůstka, kterou autoři stvořili pro zpestření vystavovaných produktů, ale zájem o ni je enormní. Současná verze 4.0 má i otvírák na lahve a je kandidátem na hezký osobní dárek pro spoustu mužů. Za 200,-Kč dostanete parádní jelínko-vidličku v perfektním koženém pouzdře na opasek do 50mm.

 

Vidlička je super na všechny rautové dobroty, klobásy, sýry, dortíky atd. Až budu sundávat další špekáček z ohně, rozhodně si nespálím prsty a vytáhnu devlínka:)

Ná nástroji kromě vidličky najdete i malou pilku s rovným ostřím na špičce – můžete si tedy cokoliv dobrého zakrojit nebo namazat. Čepel je vcelku široká, příliš nečekejte nějaké přesné porcování:

 

Každopádně je to hezký nástroj, pohodlně se drží a věřím, že udělá radost svou originalitou. Pěkný vánoční dárek můžete objednávat přímo emailem na info@konol.cz

 
 

Co říkáte na devlínka? Zbytečnost nebo hezká zajímavost? Strhla se i obrovská vlna návrhů na vylepšení (řezač papíru v účku, lžíce, …) – napadne vás něco dalšího?

Počet komentářů: 4

 1. Jan Šanda napsal:

  já vím, je to zbytečnost.., ale krásná… :)

 2. Joník napsal:

  Tak už mám dva doma a musím říct, že je to neskutečná hračička… Krásně padne do ruky, vše je tam, kde by mělo být, prostě nádhera… A nakonec mi to ani nepříjde jako zbytečnost :)

 3. Hadrofon napsal:

  Pane policajt to není tlačná dýka ,to je degustační vidlička.Aha tak pán je vtipálek na teleskopem přez kokos
  … 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget