Athos Gear – chytré prádlo pro sportovce

Americká společnost Athos Works uvádí na trh chytré kompresní prádlo pro sportovce.

 

Od obyčejného kompresního prádla se Athos liší 28 senzory, které umožňují sledovat a přesně měřit fyziologické procesy během tréninků.

 

Koukněte na video:


 

18 senzorů je umístěno do trika s dlouhým rukávem. 14 z nich sleduje funkce svalů, 2 srdeční rytmus a 2 dech uživatele.

 

Spodky mají senzorů 10. 8 slouží pro kontrolu svalů a 2 pro sledování srdečního rytmu.

 

Všechna data sbírá malý bezdrátový přístroj s názvem Core, který můžete umístit do speciální kapsy, kterou najdete jak v tričku, tak i v kraťasech.

 

Tento přístroj o váze 20g a délce 63.5mm je chráněn nárazuvzdorným plastem a na vestavenou baterii zvládne cca 10 hodin nepřetržitého provozu.

 

Data pak prostřednictvím Bluetoothu můžete přenést do tabletu či mobilu a vyhodnotit za pomoci speicálního programu, který dostanete k tomu prádlu.

 

Prádlo se dostane na trh koncem letošního roku. V současné době společnost Athos sbírá předobjednávky a pořídit si můžete jak celou sadu, tak i tričko/spodky samostatně. Celá sada kompresního prádla Athos vás vyjde na těžko uvěřitelných 397USD (8400,-Kč). Ale i tak bych jednu sadu rád otestoval :). Web společnosti Athos najdete ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget