Reklama

Armyshop Armytrade - outdoor vybavení, army zboží pro každého

O nás

Vybaven.cz je první a jediný český projekt zaměřený na rozsáhlé testování tacticool, survival, military a outdoor výrobků. Od roku 2013 ukazujeme skutečnou kvalitu značkového vybavení.

V roce 2015 poprvé vydáváme i tištěnou verzi. Již na stáncích!

Archivováno Národní knihovnou

Reklama

Army-sulrplus.cz

„Taková blbost!“ chtělo by se říct. Sáček rozdělený do dvou sekcí propustnou přepážkou, uzavíratelný okraj a nalévací hubička.

 

K tomu 26g čerstvě mleté BIO kávy a za 59,-Kč můžete mít dva šálky tmavě hnědého lahodného nápoje během chvilky. Stačí horká voda, kterou nalijete uzavíratelným otvorem do sáčku, voda skrz sekci s namletou kávou překape do spodní části, odkud už po 4-6 minutách můžete hubičkou nalévat hotový nápoj.

 

V sáčku zbyde jen odfiltrovaná kávová sedlina:

 

Káva nechutná zle, rozhodně lépe než instantní Nescafé, ale z principu jde o filtrovanou kávičku, takže na espreso tomu ještě něco chybí a nespasí to ani na obalu detailně popsaná kávová plantáž kdesi v chudé části světa.

 

Resumé

Kávové gurmány 45g v batohu navíc nevytrhne a stačí jim 250-350ml horké vody, aby kdekoliv rozjeli den tak, jak jsou zvyklí. Snad jen škoda, že sáček nejde vymýt a používat opakovaně :). Grower’s cup kávy a čaje seženete ve většině outdoorových obchodů jako Hannibal, Hudy nebo na stránkách oficiálního dodavatele Norská móda.

Koho by zajímala příprava v hispterském videu, můžete se mrknout tady:

Přidejte se k nám na Facebooku!

Reklama

Armyshop E-Army.cz

Reklama

Pracovní, armádní a outdoorová obuv

Reklama

Hodinky Traser

Reklama

Reklama

armyshop