Kategorie: PŘÍRUČNÍ TAŠKY

Recenze: Taška Falco 536 – skryté nošení trochu jinak

Do testů se nám dostala taška od slovenské společnosti Falco Holsters, zabývající se výrobou pistolových pouzder a dalšího příslušenství. Taška je označována jako Model 536 a bude se líbit jen těm, kdo jsou ochotni nosit „kabelku“ pro muže a odložit kvér z opasku do speciální kapsy. Pojďme se podívat, zda to dává smysl.

 

Přehled novinek od Maxpedition pro rok 2015

Firma Maxpedition přichystala pro všechny své příznivce hromadu novinek. Pojďme se na ně podívat zblízka.

Recenze: Böker Knife Vault – první dojmy

Dnes tu máme velmi neobvyklou věc, kterou nejspíše skoro nikdo z vás nezná. Knife Vault – pouzdro pro dlouhodobé uskladnění zavíracích nožů.

 

Recenze: Lékárnička miniAFAK – malé velké zklamání

Tato recenze lékárničky miniAFAK od Aegis Teamu vznikala zhruba měsíc, během kterého jsme vše níže napsané postupně ověřili na dvou kusech, které jsme měli k dispozici. Jeden jsem dostal od S-Gear, druhý autor této recenze zakoupil spolu s velkým AFAKem a veškerým doporučeným obsahem. Můj miniAFAK nyní cestuje na další testy, takže se jistě dočkáme i dalších názorů. Teď už předávám slovo autorovi, který touto recenzí odstartuje dlouhodobou spolupráci s webem Vybaven.cz. VL

Kompaktní pouzdro pro základní výbavu první pomoci (tzv. mini trauma kit) vyvinutý Akademií AEGIS jsem si vyhlédl a posléze zakoupil z několika důvodů, anebo přesněji z několika naivních představ. Tyto mé představy spočívaly v možnosti každodenního komfortního nošení dvou základních položek sloužících k zástavě masivního končetinového krvácení, tj. zaškrcovadla a tlakového obvazu, a to ideálně způsobem umožňujícím jejich rychlé použití.

 

Recenze: Lékárnička „AFAK“ – Aegis First Aid Kit – první seznámení

Stejně jako v případě EDC tašky FatBoy od Maxpedition, kvalitu a promyšlenost této lékárničky od Akademie Aegis rozpoznáte až při delším používání. Proto recenzi zveřejním ve dvou částech. Poprvé nyní, kdy vás s lékárnou AFAK prozatím jen stručně seznámím, a podruhé za půl roku/ za rok, kdy ukážu, jak bude vypadat po dlouhodobém použití a upozorním na případné problémy. Vypadá to totiž na až příliš dobrý výrobek.

Switch to our mobile site