Kategorie: ROZHOVORY

KAUZA CLAWGEAR – jak by měl zodpovědný výrobce řešit problémy?

Každá světová značka, která se chce zařadit mezi TOP na trhu, musí čas od času řešit nějaký ten problém s kvalitou produktů či služeb. My se snažíme tyto problémy aktivně hledat a řešit je před tím, než si danou věc pořídíte vy. V tomto článku se mrkneme na to, jak problémy řeší slavná rakouská značka CLAWGEAR. Pokud budete mít jakoukoliv stížnost či připomínku, tak pište sem pod článek, budeme to průběžně řešit s výrobcem.

 

Uprchlický tábor trochu jinak – rozhovor s policistou v Německu

Podařilo se nám přemluvit příslušníka německé policie, který je také naším pravidelným čtenářem, aby s námi udělal rozhovor o jednom velice aktuálním a extrémně výbušném tématu. Příliv uprchlíků z arabských zemí do Evropy není tajemstvím a kromě toho, že jich podle oficiálního odhadu v roce 2015 přišlo více než 1 200 000, tak se jejich příliv zatím rozhodně nezastavil a stále neexistuje jednotná evropská politika, která by tento „problém“ řešila.

Rozhovor: Ondřej Němec – čerstvá krev v Mikovu a plány na rok 2016

Možná jste již zaregistrovali, že český výrobce nožů Mikov začíná po delší době ožívat a snaží se přinášet nové produkty, které se zdají být schopné obstát na současném trhu. Také jste si možná všimnuli, že na Vybaven.cz jsme se před dvěma lety do Mikovu za jejich zpátečnickou politiku několikrát nepěkně opřeli.

V půlce roku 2015 přišel nový nožík označený jako LIST, před 2 měsíci potom trilogie designových zavíráčků POCKET. Kdo za tímto „restartem“ (tak o tom mluvíme v redakci, není to oficiální fáze :-) ) stojí? Co se na nás chystá příští rok? O tom jsme si povídali s Ondřejem Němcem.

Ondřej je 21letý designér, který jako jeden z mála lidí na rozhovor přinese skicář i model a ukáže, jak nůž v jeho hlavě postupně vzniká. Od úvodních dvou vlnek, které nůž připomínají jen s notnou dávkou fantazie, až po prototyp s propracovanými detaily. Jeho nadšení pro práci na nožích je nebezpečně nakažlivé!

4

Rozhovor: Johnny Strong – herec, kaskadér, nožíř a umělec každým coulem

Nedávno jsme uvedli článek o Johnnym Strongovi, kde jsme Vám ukázali, že tento herec je nejen nadaným kaskadérem, ale i talentovaným umělcem. Požádali jsme ho o krátký rozhovor, který Vám přinášíme exkluzivně na Vybaven.cz.

 

Switch to our mobile site