Kategorie: TAKTICKÉ BRÝLE

Recenze: Ochranné brýle Wileyx ROGUE – po 6 měsících

Brýle Wileyx ROGUE byly představeny na začátku roku 2016 a prakticky ihned se staly nejvíc populárním modelem v sortimentu této značky. Cena 120$ za set se třemi zorníky, pouzdrem a šňůrkou je u top značek opravdu potěšující.

Recenze: Střelecké brýle Bollé Silium+ – první dojmy

Jak jistě víte, před pár týdny se v německém Norimberku konala světová výstava IWA Outdoor Classics. Velký report jsme o tom dávali SEM.

Jako každý rok na IWA bylo představeno mnoho novinek. Na jednu z nich se podíváme dnes. Jedná se o další generaci střeleckých brýlí Bollé Silium, které máme ve velké lásce a nestydíme se to přiznat (např. ZDE, ZDE či ZDE).

O tom, že došlo k několika změnám, svědčí již název – Bollé Silium+ (výrobní označení SILPPSF). Pojďme se podívat, co že to „plus” znamená.

 

Recenze: Brýle Bolle Silium a poušť

Brýle pro testování poskytl internetový obchod Top-Armyshop.cz. Testování samotné pak proběhlo v listopadu 2014 v průběhu 30 denní offroadové expedice v Maroku a Západní Sahaře.

O těchto brýlích zde již bylo řečeno hodně, nebudu mého kolegu opakovat, pouze přidám několik málo poznatků z nehostinného prostředí Sahary.

Recenze: Brýle Bolle Silium – po roce používání

Před necelým rokem jsem ZDE představil své nové brýle Bolle Silium a stručně popsal první dojmy. Myslel jsem si, že tímto kapitolu uzavírám, brýle po několika měsících zničím či ztratím a bude klid. Opak je pravdou.

Recenze: Ochranné balistické brýle Bolle Silium – první seznámení

Dnes se podíváme na snad nejlevnější balistické brýle vůbec – Bolle Silium.

Switch to our mobile site