Kategorie: TRIČKA, PRÁDLO A PONOŽKY

Recenze: Merino tričko Icebreaker OASIS – po půl roce pohody

Pojďme se podívat na první z recenzí produkce značky Icebreaker, která sídlí v novozélandském Aucklandu a klade důraz na použití maximálně kvalitní Merino vlny. Tričko Oasis s dlouhým rukávem je takovým bestsellerem na našem trhu, že jsme po něm sáhli hned do prvního testu.

Recenze: Membránové ponožky – vy jste ještě neslyšeli o SealSkinz a Dexshell?!

Po nedávné recenzi 3 modelů fuseklí vytahuju ze šuplíku další skvosty. Tentokrát se podíváme na to, jak se půl roku snažím rozhodnout, jestli jsou lepší SealSkinz nebo Dexshell. A co že to má jako být? Prostě ponožky, kde je mezi vrstvami textilu schovaná voděodolná membrána.

 

Srovnání ponožek: BATAC, Armadillo a AČR vz.2000

Investice do ponožek je hned druhou v pořadí, kterou oceníte při delším pochodu. Pohodlné a kvalitní boty jsou základem, ale veškerý přínos mohou mrknutím oka zhatit nevhodně zvolené ponožky. Nevěříte snad poručíkovi Danovi?!

Zupper Muscle Shirt – pánská Push Up móda!

Pánové, nestihli jste k létu namakat pořádné svaly? Nevadí! Thajská společnost Zupper pro vás má řešení – pánské Push Up triko! 😀

 

Recenze: Funkční prádlo SCUTUM Wear – po 6 měsících

Funkční prádlo vyráběné v ČR pod značkou SCUTUM Wear jsme si již představili, dneska se podíváme, jak je na tom v terénu. V recenzi si něco řekneme o triku s krátkým rukávem, kalhotách a boxerkách. Bude se jednat o jednu z techničtějších recenzí, takže nečekejte žádné přihlouplé vtípky a gify (ty si necháme na příště 😛 ). Na začátek si ale pojďme říct něco o tom, z čeho je Scutum vyrobené.

 

Scutum Wear – funkční prádlo pro speciály – PR článek

Scutum Wear je unikátní český projekt, který přichází s kolekcí funkčního prádla zaměřeného na trochu jiné sportovní využití. Když se řekne „funkční prádlo na sport“, tak si většina z vás představí jemné umělé látky, které odvádí pot od těla a hodí se tak do posilky či na běhání. Scutum, ale dělá čest svému latinskému překladu a opravdu funguje jako štít.

banner

 

Recenze: MTP Tactical – neproříznutelná tkanina – odpovědi

V tomto článku jen doplním několik informací, na které jste se ptali, abychom to měli na webu kompletní. Pokud jste četli recenzi MTP Tactical triček, možná vám stále chybí některé informace.

Crash test: Tričkem proti noži – MTP Tactical neproříznutelná tkanina

Tento příběh začal skoro přesně před půl rokem na výstavě IWA v Německu. Při obcházení milionů stánků mě do očí uhodil malý polštářek s nápisem „TRY TO CUT“.

 

Recenze: Trika Conflict – když se kvalita snoubí s názorem

Hlásíme, že jsme po delší době narazili na kvalitní věc, kterou všem můžeme bez obav doporučit. A co je největší pecka? Jedná se o českého výrobce CONFLICT (http://conflictshop.cz/), který prodává kvalitní trička s military tématikou.

Neprůstřelná trička ještě nejsou, ale už brzy (snad) budou!

Na apríla jsme sice z legrace psali o tom, že se neprůstřelná trička dostanou do supermarketů (ZDE), ale možná to tak úplně legrace nebyla. Abychom mohli podobnou věc vážně oznámit, bude potřeba ještě pár let vývoje, ale už nyní je pravdou, že vědci usilovně pracují na vyvinutí materiálu, který dokáže ustát náraz kulky a jeho váha nebude vyšší než váha běžné látky.

 

Switch to our mobile site