Kategorie: KALHOTY A KRAŤASY

Recenze: Dámské kalhoty Blackhawk! Lightweight Tactical pants

Do třetice všeho dobrého (nebo snad zlého?) s kalhoty Blackhawk!! Kolegové si nemohli svoje kalhoty od této značky dost vynachválit, takže jsem se rozhodla zjistit, jestli Blackhawk! zvládá i dámské kalhoty.

 

První dojmy: kraťasy Clawgear Field Short

Pokud je levnější alternativa od Helikon-Tex pod vaši úroveň, tak se rozhodně podívejte na kraťasy Field Short od Clawgearu. O úroveň vyšší cena, o úroveň promakanější design.

Představení produktu: kraťasy Helikon-Tex UTL Gen III

Helikon-Tex prodává zkrácenou verzi svých vlajkových kalhot UTP pro nošení na střelnici při rozpálených letních dnech. Jak je hodnotíme?

První dojmy: kalhoty Claw Gear Operator Combat Pants – ideálka na léto

Claw Gear zase vytáhl eso z rukávu! Po našich několika málo výtkách vlajkové lodi Raider Mk.IV přišli s modelem označovaným jako Operator Combat Pants, kde vzali naše všetečné poznatky v patrnost. Jedná se tak o volbu pro všechny, komu by kalhoty Raider Mk.IV z nějakého důvodu nesedly.

Recenze: Funkční prádlo SCUTUM Wear – po 6 měsících

Funkční prádlo vyráběné v ČR pod značkou SCUTUM Wear jsme si již představili, dneska se podíváme, jak je na tom v terénu. V recenzi si něco řekneme o triku s krátkým rukávem, kalhotách a boxerkách. Bude se jednat o jednu z techničtějších recenzí, takže nečekejte žádné přihlouplé vtípky a gify (ty si necháme na příště 😛 ). Na začátek si ale pojďme říct něco o tom, z čeho je Scutum vyrobené.

 

Jaké vybrat kalhoty – aktuální přehled toho nejlepšího

Opravdu čím dál častěji narážím na otázku: „Jaké kalhoty jsou teď ty nejlepší?“ Je pro mě opravdu težké něco doporučit, ale v tomto článku se podíváme na několik modelů, které obvykle zaznívají. Předem upozorňuji, že nemám zkušenost se všemi dostupnými modely / značkami a klidně v komentářích prozraďte, které jste zvolili vy a proč :-)

Novinka z Shot Show – Taktické legíny

Pokud se na trhu objeví dámské oblečení s označením „taktické“, tak pokaždé zpozorním, protože tento sektor trhu rozhodně není dobře pokrytý. Novinka firmy 5.11 – taktické legíny –  ale určitě víc potěší pány, přestože (nebo právě proto že) je určený pro dámy.

 

Recenze: Kalhoty Helikon Outdoor Tactical Pants (OTP) – po 4 měsících nošení

Tak tu máme další Helikon :-). Jedná se o kalhoty, které volně navazují na sérii UTP a posouvají tento model blíže civilnímu sektoru. Kalhoty OTP (Outdoor Tactical Pants) tak míří na všechny z nás, kdo nechtějí za každou cenu vypadat „takticky“, ale preferují civilní vzhled při zachování vychytaného střihu a praktických kapes.

Recenze prototypu: CLAWGEAR kalhoty RAIDER Mk.IV – již brzy na trhu

V rámci spolupráce Vybaven.cz se švýcarskou firmou Clawgear se dnes podíváme na nové kalhoty Raider Mk.IV. Oproti verzi III, která je nyní v nabídce mnoha army-shopů, je zde několik drobných vylepšení, která si ukážeme.

 

Recenze: Kalhoty Blackhawk! Lightweight Tactical pants

Už skoro půlroku nosím kalhoty od Blackhawk! s označením „lightweight“. Vypadají povědomě, že?

 

No jasně, jsou to totiž v podstatě stejné kalhoty, které kolega recenzoval v TOMTO článku. Jediné, čím se v zásadě liší, je počet a druh kapes.

Model Lightweight Tactical Pants, který jsem testoval já, je v počtu kapes nabušenější a pojďme se podívat, zda to opravdu znamená i více muziky.

Switch to our mobile site