Kategorie: BUNDY, SVETRY A MIKINY

Recenze: Taktická mikina Pentagon Leonidas 2.0. – UPDATE

Fanoušci jistě ví, jak už dva roky krutě válčíme s firmou Helikon. Ta však neustále zvedá kvalitu svých výrobků (např. nové denimové UTP jsou skvělé!) a my jsme se pomalu začínali nudit. Jenže pak jsme narazili na řeckou firmu Pentagon. A to je skvost, přátelé…

Jako první zrecenzujeme taktickou mikinu Pentagon Leonidas verze 2.0, kterou Top-Armyshop.cz nabízí za 1349,-Kč.

 

Recenze: Bunda Claw Gear CIM – po 6 měsících

Sháníte na zimu bundu, která by skvěle zapadla mezi zbytek vašeho moderního gearu? Tak se podívejme na Claw Gear CIM, která se hodí nejen na bojiště, ale i všem kdo hledají nenápadnou bundu na výlety, noční akce a jakýkoliv dlouhodobý pobyt v kousavé zimě.

 

Recenze: rolák INFIT Outlast 2 – po 6 měsících

Od české značky Infit jsme tu měli fleecový rolák, který po menší přestávce (především díky zájmu čtenářů naší recenze) vrátil Infit do výroby. Model, na který se podíváme dneska, je vyroben z funkčního materiálu označeném jako Outlast 2 a předem prozradíme, že dojdeme k podobnému závěru :-)

 

Recenze: Mikina FROGGEAR Tac-Bear – medvěd zrozený do akce

Podporujeme české výrobce a domácí produkci jakéhokoliv taktického vybavení. V této recenzi se podíváme na taktickou fleecovou mikinu Tac-Bear, které láskyplně přezdíváme „medvídě“. Celý koncept Tac-Bear je založen na tom, že česká firma FROGMAN vzala původní asijský model mikiny Shag Master, vytunila pár zásadních detailů a zadala výrobu českým firmám. Výsledkem tohoto projektu je mikina Tac-Bear, která se prodává za cenu 2990,-Kč.

 

BAUBAX Travel Jacket – bunda, která otřásla světem crowdfundingu!

Víte, jak se pozná, že svět nezažívá žádnou velkou ekonomickou krizi a všichni se mají možná až příliš dobře? Celkem snadno. Stačí jediný příklad, jediné číslo: 222 597 561.50,-Kč.

Co tím chci říct? Přesně tolik, necelých 223 milionů korun, nasbírala na Kickstarteru bunda s nafukovací kapucí…

 

Recenze: Fleecová mikina DPM Thermal Liner

Thermal Liner je fleecová mikina používaná britskou armádou. Zhruba před rokem jsem na ni narazila na aukru za směšný peníz a od té doby moje zatím nejnošenější mikina/bunda do přírody. Patriot od Helikonu jen smutně visí na věšáku a sedá na ni prach. Pokusím se vám vysvětlit, proč si myslím, že DPM Thermal Liner naprosto skvělý výrobek, po kterém by se měl poohlédnout každý, kdo shání dobrou mikinu do přírody.

Recenze: Bunda Helikon CLASSIC ARMY Fleece Jacket

V dnešní recenzi se zaměříme na pravděpodobně ten nejjednodušší výrobek firmy Helikon‭ ‬-‭ ‬na bundu Helikon Classic Army Fleece Jacket.

Recenze: Bunda HELIKON PATRIOT Heavy Fleece Jacket – po 4 měsících nošení

Moc dobře si uvědomuji, že zveřejňovat negativní recenzi v době, kdy s výrobcem probíráme spolupráci, není to pravé ořechové… Ale prostě mi to nedalo. Navíc prozatím všechny naše kritické recenze a výtky zástupce Helikonu přijal a v nejbližších dnech očekávám balíček s věcmi, které mi byly vyměněny na základě kladně vyřízených reklamací. Ale dost řečí, pojďme se podívat na další výrobek firmy Helikon-Tex, na fleecovou bundu Patriot.

Recenze: Bunda SURPLUS BEAST softshell – po měsíci používání

Softshellové bundy a kalhoty se velice rychle rozšířily na trhu sportovního a outdoor vybavení. O původu a konstrukci softshellu se dozvíte v jednom z našich připravovaných článků. V tomto testu se podíváme na bundu BEAST od převážně módní značky Surplus – Raw Vintage, kterou můžete často potkat v českých e-shopech. Surplus je německou značkou vyrábějící oblečení pro volný čas, inspirované armádními uniformami.

 

15 věcí, které byste (ne)radi našli pod stromečkem

Je pátek, blíží se Vánoce, proto to vezmeme velmi odlehčeně. Hezky se bavte! :)

Switch to our mobile site