Kategorie: OBLEČENÍ A OBUV

Recenze: Boty Crispi SPY UNI Low GTX – první dojmy

Crispi je známý italský výrobce kvalitní outdoor obuvi – nás bude zajímat především taktická řada obsahující různé kanady a služební boty. Recenze modelu SPY je jen první vlaštovkou ze sortimentu HQH System.

Recenze: Merino tričko Icebreaker OASIS – po půl roce pohody

Pojďme se podívat na první z recenzí produkce značky Icebreaker, která sídlí v novozélandském Aucklandu a klade důraz na použití maximálně kvalitní Merino vlny. Tričko Oasis s dlouhým rukávem je takovým bestsellerem na našem trhu, že jsme po něm sáhli hned do prvního testu.

Recenze: Salomon XA Pro 3D Forces Mid GTX – po půl roce naplno

Model XA Pro je stálicí v sortimentu Salomonu a tak není divu, že byl použit i pro řadu FORCES – tedy na „služební“ verzi bot v barvách olive, černá, burro a písková.

Podešve Vibram – jak vznikly a co vlastně s touto značkou kupujete

Při výběru bot do terénu nelze minout pojem Vibram. Někdo chápe Vibram jako synonymum pro kvalitní a odolnou podrážku (odborně podešev, ale mluvme lidsky 😉 ), někteří si zase pod tímto slovem mylně představí materiál, ze kterého se podrážky vyrábí. V dnešním článku se tedy podíváme, co Vibram ve skutečnosti je a co může za jeho popularitu.

  

Recenze: Rukavice Helikon-Tex UTL – po 5 měsících

Koupil jsem si od Helikonu rukavice především z důvodu, ze kterého mi je odmítli na test poskytnout oni: „naše rukavice jsou na trhu známé svou kvalitou, tam není co testovat“. Já o jejich rukavicích neslyšel ani slovo, a tak jsem sáhnul po nejběžnějším modelu rukavic Urban Tactical Line (prostě UTL).

Recenze: Membránové ponožky – vy jste ještě neslyšeli o SealSkinz a Dexshell?!

Po nedávné recenzi 3 modelů fuseklí vytahuju ze šuplíku další skvosty. Tentokrát se podíváme na to, jak se půl roku snažím rozhodnout, jestli jsou lepší SealSkinz nebo Dexshell. A co že to má jako být? Prostě ponožky, kde je mezi vrstvami textilu schovaná voděodolná membrána.

 

Recenze: Dámské kalhoty Blackhawk! Lightweight Tactical pants

Do třetice všeho dobrého (nebo snad zlého?) s kalhoty Blackhawk!! Kolegové si nemohli svoje kalhoty od této značky dost vynachválit, takže jsem se rozhodla zjistit, jestli Blackhawk! zvládá i dámské kalhoty.

 

Srovnání ponožek: BATAC, Armadillo a AČR vz.2000

Investice do ponožek je hned druhou v pořadí, kterou oceníte při delším pochodu. Pohodlné a kvalitní boty jsou základem, ale veškerý přínos mohou mrknutím oka zhatit nevhodně zvolené ponožky. Nevěříte snad poručíkovi Danovi?!

Recenze: Kanady Under-Armour Valsetz 7“ – muší váha mezi vojenskou obuví

Valsetz 7“ jsou nejlehčí kanady, které jsem kdy měl. Možná bych řekl i nejlepší, ale takto my produkty na VYBAVEN nehodnotíme – každý koncept má své silné i slabé stránky a my se díváme na oboje. Před samotnou recenzí jen podotýkáme, že opravdu jde o ten známý Under Armour, který vyrábí i vojenskou obuv. Za poskytnutí bot děkujeme oficiálnímu zastoupení top-armyshop.cz.

 

Zupper Muscle Shirt – pánská Push Up móda!

Pánové, nestihli jste k létu namakat pořádné svaly? Nevadí! Thajská společnost Zupper pro vás má řešení – pánské Push Up triko! 😀

 

Switch to our mobile site