Kategorie: LITERATURA

Kde seženu Vybaven #2?

Jsou věci, které k Vánocům neodmyslitelně patří, a pro mnoho lidí to je například četba. Pokud se do středy stihnete stavit v trafice pro zimní Outdoor s exkluzivní přílohou Vybaven #2, určitě nebudete litovat. Trafiky vybírejte z tohoto seznamu (na Slovensku odkazuji na síť prodejen Presspoint), ale máme tu i několik partnerských eshopů, kde ho ještě stihnete přihodit k poslední vánoční objednávce:)

maxresdefault

Magazín VYBAVEN – druhé číslo

Druhé číslo magazínu VYBAVEN je již na stáncích a tentokrát jsme se věnovali velice aktuálnímu tématu! Ne, nebudeme psát o uprchlících a terorismu, ale těšte se na obsáhlý článek o možnostech sebeobrany.

titul

 

Kde seženu časopis Vybaven?

Pro ty z vás, kteří neměli štěstí v trafice a nenarazili na časopis Outdoor/Vybaven na žádném z míst z tohoto seznamu, tu mám několik eshopů, kde ho určitě najdete:) Můžete to klidně spojit s nejbližším nákupem kvalitního vybavení…

image

Recenze: Kniha „Příprava na přežití“ – Chriss McNab

Chris McCab se zcela zřejmě rozhodl, že na trh prorazí zajímavě zpracovanou literaturou o přežití, preppers a taktice v megahustým stylu. Kniha, která se nám dostala do ruky je bravurním doplňkem ke všem těm tacticool dechberoucím vychytávkám, co se nám tu občas objevují.

 

Switch to our mobile site