Kategorie: LIFESTYLE

Přehled zajímavostí a novinek na trhu s batohy

Ti z vás, kteří jsou pravidelnými návštěvníky na Kickstarteru, ale pravděpodobně i všichni ostatní, už zaznamenali zvýšenou koncentraci všelijakých inovativních batohů, revolucí v zavazadlech a to vše přitom často znamená jen přidání nové kapsičky, nebo poutka.

 

Třetí měsíc podle Performance Lifestyle 2.0 – konec, kde to teprve začíná

Navážu rovnou na to, kde jsem minule skončil. První měsíc jsem ze svého života vykopnul všechen nezdravý hnus a naučil se naprosto nově plánovat své stravování. Druhý měsíc už jsem cíleně zkoušel půsty, cyklování sacharidů a jiné formy vysoko / nízko frekvenčního stravování. A dnes se podíváme na závěrečný 3. měsíc detoxikační části protokolu Performance Lifestyle 2.0.

x001

Druhý měsíc podle Performance Lifestyle 2.0 – dieta vs životní styl

prvním díle tohoto miniseriálu jsem se s vámi podělil o zážitky z vůbec prvního pokusu v mém životě o držení nějaké formy výživového plánu. Vybral jsem si protokol Performance Lifestyle 2.0, který je víceméně návodem, který mě krůček po krůčku provádí postupnou změnou životního stylu a učí mě nežrat všechno, co se mi dostane do cesty.

DSC01280

Překlad z backpackers.com: Jak vyrobit domácí energetické tyčinky

Šetřete peníze a vyrobte si některou z těchto home-made dobrot. V originále napsala Elisabeth Kwak-Hefferan.

foto1

 

Recenze: Sandále VIVOBAREFOOT Camino – v létě bosky i na cestách (první dojmy)

Vloni na podzim jsem v rámci práce na recenzi VIVOBAREFOOT Hiker přišel poprvé do styku s pohybem naboso. Zul jsem kanady a začal objevovat dávno zapomenuté kouzlo pohybu bez tlumivých podešví, mezipodešví a jiných nárazy-pohlcujících vrstev. Od té doby jsem ušel mnoho kilometrů a je tedy čas si představit nějaké boty vyloženě na léto – proto se mrkneme na sandále Camino.

 

První měsíc podle Performance Lifestyle 2.0 – kam jsem to povstal?!

Poprvé od loňské střevní chřipky jsem neměl v puse jídlo déle než 22 hodin. Poprvé v životě držím nějakou dietu (správně se říká stravovací plán!). Poprvé v životě si vychutnávám nálev čehosi s názvem Yerba Maté. Je to jen příklad toho, co jsem za posledních 30 dní prožil a rád se o svá poprvé formou tohoto mini-seriálu podělím.

Jak se dostat z 0 shybů na 20? Mariňáci ví…

Jste u nás zvyklí číst jen o vybavení? Tak se nebojte, ale my si myslíme, že svaly mohou být také považovány za „výbavu“, a tento program od US Marines nás natolik zaujal, že ho s vámi chceme sdílet. Přeci jenom být „fat bastard“ není pro treking, vojenská cvičení či jiné military sporty úplně ideální a shyb je právem považován za krále cviků. Podle něj se dá fyzička celkem snadno odhadnout.

STFU, Carl! – znáte armádní meme?

Říká se, že středa je malý pátek. Tak se pojďme trochu pobavit. 😀

První ročník výstavy MILSIMCON – 14.5.2016

Určitě znáte ty americké COMIC CONy a BLIZZ CONy, kde se to jen hemží převleky a všemi artefakty ze světa komiksů, super hrdinů a animovaného světa.

Tak první takový česky CON s military a airsoft tématikou proběhne už letos v květnu. Zatím se o akci oficiálně ví jen pár detailů, ale jelikož je MILSIMCON pořádán pod záštitou velkého hráče na našem trhu ANAREUS, tak to vypadá, že o zábavu nouze rozhodně nebude :-).

Nadpis

 

Switch to our mobile site