Kategorie: HODINKY

Představení produktu: hodinky Garmin fenix3 – sport na maximum UPDATE 6/2016

Garmin už před rokem uvedl na trh novou verzi hodinek Fenix. Třetí generace se doslova zrodila z popela svého velmi povedeného předchůdce a dotáhla celý koncept kombinující hodinky s GPS navigací a sporttesterem k dokonalosti. V současnosti na ně můžete narazit u každého, kdo žije aktivně a naplno sportuje.

 

Představení produktu: Hodinky Marathon Diver´s Automatic GSAR

Měli jsme možnost testnout ultra odolné hodinky Marathon Diver´s Automatic GSAR.

 

Cybertool – chytrý doplněk k hodinkám I.N.O.X.

Victorinox ve spolupráci s Acer uvádí na trh pouzdro na hodinky I.N.O.X., které z analogových hodinek udělá „chytré“ hodinky a fitness tracker.

 

Recenze: Hodinky CLAWGEAR MISSION SENSOR MK.II – shrnutí poznatků

Skoro po dvou měsících už víme, že jsme toho o hodinkách zjistili tak akorát dost. Ve většině aspektů stále vycházíme z naší recenze (LINK) a můžeme maximálně tak přidat pár poznatků.

Recenze: CLAWGEAR MISSION SENSOR MK.II – combat hodinky za 3 tisíce

Hodinky CLAWGEAR MISSION SENSOR MK.II rozhodně zaujmou cenou v kombinaci se striktně militantním zaměřením. Hodinky se dají sehnat za 2 900,- Kč a děkujeme společnosti top-armyshop.cz za jejich poskytnutí do testu.

 

Recenze: Garmin Fenix 2 – multifunkční outdoorové hodinky

Máte rádi hi-tech elektroniku a věnujete se venkovním sportům? Já tedy rozhodně ano a hodinky Fenix 2 Performer od známého výrobce GPS zařízení byla opravdu radost testovat. Po krátkém seznámení jsem je vzal na armádní kurz základní přípravy do Vyškova, kterému se také přezdívá „Peklo“. Hodinky jsem z ruky nesundal, měřil jsem, co se dalo, a mám pro Vás obsáhlou recenzi nabitou zkušenostmi z terénu.

 

I.N.O.X. – Vysoce odolné hodinky od Victorinoxu

Možná to nevíte, ale švýcarská společnost Victorinox již 25 let vyrábí nejen světově proslulé zavírací nože, ale také i hodinky. Svým novým modelem pravě oslavuje 130 let existence firmy.

 

Skandál kolem hodinek Meteor od společnosti Kreyos

Výrobky, kterým se podařilo prostřednictvím crowdfundingu nasbírat základní kapitál potřebný pro jejích výrobu, jsme tu měli několikrát. A nejen jako lidstvu prospěšné projekty. Našlo si pár projektů, které na první pohled vypadají spíše jako farmy na peníze. Příklady najdete ZDE a ZDE.

Dnes máme ale něco jiného. Světem crowdfundingu se šíří skandál kolem chytrých hodinek Meteor od společnosti Kreyos.

 

SureFire 2211 Luminox WristLight – hybrid hodinek a svítilny

Společnosti SureFire a Luminox spojili síly a vytvořili celkem zvláštní kombinaci výkonné svítilny a hodinek. Novinka nese název SureFire 2211 Luminox WristLight, nebo zkráceně 2211 Luminox.

 

Switch to our mobile site