Kategorie: ELEKTRONIKA

LVL – fitness náramek, který hlídá úroveň vaší hydratace

Všichni víme, že pitný režim je důležitý, ale zvláště v dnešní hektické době může být jeho dodržování často velmi obtížné. Firma BSX Athletics proto přichází s fitness náramkem, který hlídá úroveň vaší hydratace a upozorňuje vás, kdy by bylo dobré tekutiny doplnit.

FOGO – chytrá svítilna na cesty

Pokud jste jako malí koukali na šmouly, určitě si pamatujete všestranný stroj s názvem Sečko-žněčko-mlátičko-pečka. FOGO se svým nepřeberným množstvím funkcí tento vynález silně připomíná. Zastane totiž funkci svítilny, GPS, vysílačky, fitness náramku a cyklopočítače.

 

Překlad – Policejní studie taktického použití stroboskopu – ze stránek candlepowerforums.com

Většina taktických svítilen dnes obsahuje režim strobo. Běžný uživatel ale o stroboskopu u svítilen příliš neví, kromě toho, že „to bliká“ a je velmi nepříjemné se do toho koukat. Proto se dnes podíváme na článek holandského policisty, který se už řadu let věnuje studiu použití taktických svítilen a stroboskopu. Jeho výzkum se zaměřuje hlavně na využití těchto prostředků v policejní praxi, ale přiučit se z něj můžou i civilisté, které zajímá, na co režim strobo u své svítilny vlastně mají a co se s ním dá dělat.

ESP LHU 14-35

 

RokPak – Nebojte se utopit svou powerbanku

Solární panely a powerbanky mají většinou tu nepříjemnou vlastnost, že se příliš dobře nesnáší s vodou. I když zvládnou nějaký ten lehký deštík, ponoření do vody je pro ně špatná věc a nedej bože, když vám solární panel přistane ve vodě i s nabíjeným telefonem. Toho se ale nemusíte bát s RokPakem, který spojuje powerbanku, solární panel a voděodolný box na elektroniku.

 

První představení: Solární panel Goal Zero – Nomad 7 Plus

V tomto představení se podíváme na připravovaný model solárního panelu Goal Zero Nomad 7 Plus. Uveden na trh byl nedávno (léto 2016) a koncová cena je 2 990,-Kč. My jsme již v dubnu dostali na test jeden ze dvou kusů, které se nacházely v České republice – na víkend společně s osvědčenou powerbankou Venture 30.

 

Recenze: Čelová svítilna LED LENSER H5 (první dojmy)

Předpokládám, že výrobce LED LENSER není třeba nijak zvlášť představovat, neznám vlastně nikoho, kdo by se s některou jejich svítilnou osobně nesetkal, nějakou si neosahal, anebo o nějakou alespoň nezakopl při brouzdání po internetu.

Představení produktu: hodinky Garmin fenix3 – sport na maximum UPDATE 6/2016

Garmin už před rokem uvedl na trh novou verzi hodinek Fenix. Třetí generace se doslova zrodila z popela svého velmi povedeného předchůdce a dotáhla celý koncept kombinující hodinky s GPS navigací a sporttesterem k dokonalosti. V současnosti na ně můžete narazit u každého, kdo žije aktivně a naplno sportuje.

 

Představení produktu: Hodinky Marathon Diver´s Automatic GSAR

Měli jsme možnost testnout ultra odolné hodinky Marathon Diver´s Automatic GSAR.

 

Recenze: Čelovka Silva Ranger – po 6 měsících

Značka Silva je dobře známý výrobce buzol, kompasů a také svítilen. Čelovku Ranger jsme zakoupili za 999,-Kč u top-armyshop.cz.

Cybertool – chytrý doplněk k hodinkám I.N.O.X.

Victorinox ve spolupráci s Acer uvádí na trh pouzdro na hodinky I.N.O.X., které z analogových hodinek udělá „chytré“ hodinky a fitness tracker.

 

Switch to our mobile site