Kategorie: AKCE A UDÁLOSTI

Konference První zbraň – 11.6.2016 v Hradci Králové

Zvýšený zájem o pořízení zbraně kvůli proměnlivé bezpečnostní situaci způsobil, že lidé „zbrojí“. Tak tomu populárně-naučně říkají alespoň média – já osobně tvrdím, že se rozhodli využít svého práva a v otázce bezpečí svého a své rodiny nespoléhat pouze na stát. Spousta lidí si tak pořizuje svou první zbraň a rozhodně pro tuto skupinu byla konference cenným zdrojem informací.

 

Sháníme další redaktory do týmu

Zdravíme naše fanoušky. Vážíme si toho, že nás pravidelně čtete, proto se obracíme nejdříve na vás a teprve pak budeme koukat jinde.

Vybaven.cz se stále rozrůstá a přišel čas to zas trochu víc zainvestovat a nakopnout celý projekt kupředu. Sháníme proto redaktory rovnou dvou typů.

MILSIMCON 2016 – fotoreport z prvního ročníku unikátní show

Jako mediální partner jsme vás na MILSIMCON zvali již dávno před konáním. Sami jsme se ale v sobotu 14.5.2016 vypravili omrknout, zda se celé dílo podařilo dotáhnout do zdárného konce, a předem můžeme asi prozradit, že první ročník rozhodně stál za to!

Přehled jarních slev na trhu

Máme tu jarní salátek plný vitamínů! Tedy hromadu tipů na velké slevy! :)

Během posledních pár dnů jsme narazili na hromadu slev a akcí rovnou u několika prodejců, proto děláme nyní menší souhrn, pro snadnější orientaci. Bude to stručné, abyste neztráceli čas čtením, protože kdo dřív přijde, ten dřív má plnou skříň.

 

Jak číst VYBAVEN.CZ? Mám se bát „sponzorovaného“ obsahu?

Občas se nám pod článkem objeví narážka na to, že je „zaplacený“, že to je „reklama“ nebo „snůška propagačních keců“. Stává se to hlavně v případě, kdy napíšeme celkem pochvalnou recenzi. Jako médium nemáme cíl odhalovat jen to špatné, rádi píšeme o i dobrých věcech, takže se může stát, že při hodnocení produktu použijeme minimum kritiky.

Náš web je jedinečný v tom, že je vysoce nezávislý. Abyste nebyli zmateni tím, co čtete, máme tu pro vás krátké shrnutí typů článků, které u nás najdete.

IWA 2016 – novinky ze světa vybavení

V tomto článku se podíváme na novinky ve výstroji a další zajímavosti, které byly prezentovány na výstavě IWA 2016.

 

IWA 2016 – první dojmy z výstavy

Letošní IWU jsme pojali vskutku velkolepě, 6-ti členný tým tam byl dva plné dny. A stejně mám pocit, že jsme nic nestihli.

Vzhledem k tomu, že Maty domluvil kolem 10 obchodních schůzek, vzali jsme s sebou 3 redaktory a fotografa s tím, že mezitím co my jednáme, oni připraví články a udělají super fotky. Nakonec ale jako první mám článek sepsaný já, omluvte proto zhoršenou kvalitu fotek. Fotil jsem většinou za běhu z jednání na jednání a vybíral jen to, co mě v tu chvíli zaujalo. Velké barevné reporty (rozdělené na vybavení a zbraně) snad budou za pár dnů hotové.

 

Exkluzivní sleva na cokoliv od Garminu pro 50 nejrychlejších!

Společnost Garmin určitě znáte, jedná se o výrobce GPS navigací a v současné době i velice inovativních produktů, jako jsou head-up displeje a chytré sportovní hodinky.

První ročník výstavy MILSIMCON – 14.5.2016

Určitě znáte ty americké COMIC CONy a BLIZZ CONy, kde se to jen hemží převleky a všemi artefakty ze světa komiksů, super hrdinů a animovaného světa.

Tak první takový česky CON s military a airsoft tématikou proběhne už letos v květnu. Zatím se o akci oficiálně ví jen pár detailů, ale jelikož je MILSIMCON pořádán pod záštitou velkého hráče na našem trhu ANAREUS, tak to vypadá, že o zábavu nouze rozhodně nebude :-).

Nadpis

 

Vyhlášení vítězů soutěže o vstupenky na IWA 2016

Máme tu vyhlášení 3 vítězných básniček, jejihž autoři od nás a od našeho partnera HQH.CZ dostávají celovýstavní vstupenky a osobní pozvánky, bez kterých by se tam jinak nepodívali.

iwa-2016

 

Switch to our mobile site