ZIMA NA ČESKÝCH SILNICÍCH BUDE LETOS OPRAVDU EXTRÉMNÍ – PR článek

Automobil se stal dennodenním společníkem velké části populace. Přestože nejobávanějším dopravním prostředkem zůstává letadlo, reálně jsou cestující nejvíce ohroženi při cestě autem. Během jízdy vozem vás mohou zaskočit nejen nečekané změny počasí, kterých bude s příchodem zimy rapidně narůstat, ale i technické závady na vozidle a samozřejmě nepředvídatelné chování ostatních řidičů. Tato rizika mohou proměnit vaše plány doslova z minuty na minutu a během okamžiku vás uvěznit ve vlastním autě.

 

Desítky minut nebo dokonce hodiny strávené v kolonách, takové jsou poslední měsíce na přetížených českých dálnicích. Ke vzniku dopravní zácpy přitom stačí zabrzdění jediného vozu jedoucího v hustším provozu, jehož řidič se nečekaně rozhodne vyřizovat obchodní telefonát nebo mírnit brečící dítě na zadní sedačce. Extrémní nárůst kolon a nehod lze očekávat s příchodem zimy, během které se podle odborníků řidiči budou muset vyrovnávat s nepředvídatelnými výkyvy počasí. Meteorologickým předpovědím na letošní zimu dominují vánice, bouřky a přívaly sněhu, které budou způsobovat časté nehody znemožňující průjezd dálnicí i na několik hodin a řidiče během minuty uvězní uprostřed kolony.

Dopravní komplikace však nezpůsobují pouze přetížené dálnice, ale také nepředvídatelné závady na vozidle. Náhle se můžete ocitnout bez pomoci uprostřed dálnice, na frekventované městské křižovatce, ale v horším případě při odjezdu z odlehlé horské chaty nebo na lesní cestě během návratu z houbaření. V tu chvíli je celá posádka vozu odkázána na cizí pomoc, která však může přijít až po mnoha hodinách, které musí cestující přečkat s pomocí vlastních sil.

Ať jste spolu s rodinou na cestě domů, nebo spěcháte na důležitou schůzku, patří nečekané zdržení v dopravní zácpě nebo při poruše vozu mezi nejvíce stresující situace. Odborníci považují tyto chvíle za fyzicky i psychicky vysoce vyčerpávající a jejich zvládání je pro člověka velmi obtížné. Desítky minut či hodiny bezmocně strávené v koloně, nebo nekonečné čekání za dálničními svodidly při poruše vozu jsou navíc mnohonásobně náročnější, pokud na ně nejste připraveni.

 

Vyhnout se stresu při nečekaných situacích, které vás při cestě autem mohou zasáhnout doslova kdykoliv, můžete nyní s  DriverS-kitem, novým cestovním záchranným zavazadlem. Minizavazadlo obsahuje jedenáct užitečných předmětů, které posádce vozidla pomohou zvládnout  krizové situace na cestách. Při čekání na odlehlých místech budete mít k dispozici vysokoenergetické potraviny a vodu ve speciálním balení pro extrémní situace. Během zimních měsíců, kdy počet dopravních nehod dramaticky narůstá, jsou cestující při dopravních komplikacích ohroženi navíc také nízkými teplotami. Pro udržení tělesného tepla je v DriverS-kitu k dispozici body warmer a izotermická folie, která je používána ke snížení tepelných ztrát lidského těla při první pomoci. Mnoho řidičů už také zažilo nepříjemnou chvíli, kdy po otočení klíčku svůj vůz nenastartovali. Pro tento případ jsou součástí záchranného kitu i startovací kabely, které zpravidla chybí ve výbavě vozu většiny řidičů. Řešení závad na vozidle ve zhoršených horšených podmínkách usnadní pláštěnka, pevné rukavice a ruční LED svítilna s dynamem. Tvůrci DriverS-kitu mysleli rovněž na případy nouzového ošetření, a proto v něm naleznete hygienické roušky i vlhčené ubrousky a pro usnadnění přivolání pomoci na odlehlém místě praktickou píšťalku.

Ať už vás na cestě zaskočí vánice, bouřka, sesuv půdy či nehoda, obsah DriverS-kitu pomůže řidiči a spolucestujícím přečkat v autě nejhorší chvíle. Ať pojedete na pracovní cestu, dovolenou nebo na lyže budete mít jistotu, že v případě nečekaných událostí nebudete odkázáni pouze na pomoc okolí.

Více o DriverS-kitu a dalších unikátních produktech pro ochranu vás a vaší rodiny naleznete na www.s-kit.cz.

Počet komentářů: 17

 1. Boris napsal:

  Reklamní blábol článek, nebo to někdo z vybaven.cz vážně testoval? A pokud netestoval, o co se to snažíte?!?

  • admin napsal:

   Jsem jediný, komu se v názvu zobrazuje „PR článek“?

   • Michal napsal:

    Nie si jediny, ale niektori jedinci su sprosti jak bedna gitu. Ani nevedia, co to znamena PR. Mne ta reklama nevadi, ved kto nechce, tak clanky PR si nemusi vobec otvarat, a bude mat srdiecko na svojom mieste. Mna len zaujima, ci text k clanku ste pisali vy, alebo vam bol dodany ?

 2. Ondrej napsal:

  Tiež je mi to nejaké divné, reklamný článok mi sem FAKT! nesedí…

  • admin napsal:

   Také by mi daleko víc sedely peníze od čtenářů rovnou na účet, ale zatím se nikdo jako sponzor nehlásí.

 3. Honza m napsal:

  Ta cena za S Kit je myšlena vážně? Myslím, že koupí jednotlivých komponent, ušetřím víc jak polovinu. A navíc spousta položek bude kvalitnější výroby, než to co vidím na fotografii. Viz. svítilna, magneziové křesadlo atd.
  U S Kitu pro řidiče, je cena už trochu reálnější.
  Ale na druhou stranu jsem rád, že se někdo zabývá myšlenkou na výrobu kompletních setů pro nouzové situace.

 4. Bodo napsal:

  Tiez som tento clanok nepochopil. Som sofer, tak pokladam za normalne mat v aute startovacie kable, baterku, chemicke svetlo, deku, maly nozik, zapalky(ja tam mam aj jednorazovy overal, aby som sa nezaspinil pri defekte)Pokial ma clovek poruchu v „civilizacii“, tak neni problem s pomocou.Ale ak idem niekam na vylet, tak mam ruksak s jedlom, vodou, ale to asi kazdy. Kdo chodi na taketo stranky asi nieco vie o preziti a svoj balicek v aute ma.

 5. Mesko napsal:

  Každý človek by asi mal tieto veci mať v aute, ak nie, tak toto rozhodne môže pomôcť, ale vidím v tom aj trochu rizika ak by sa na toto niekto spoľahol a miesto štartovacích káblov nosil iba tento balíček, lebo konkrétne u káblov výrobca neuvádza aké sú a podľa obrázku to vyzerá na nejaké maximálne 300vky, s ktorými sa štartuje dosť zle a v zime vôbec.
  Pláštenka až obrúsky fajn, voda naozaj núdzová, fólia možno zbytočná, viac by mi sedela klasická deka. Baterku ba som nahradil lacnou obyčajnou ledkou na 1 AAA baterku, ktorá by bola v balení zvlášť (keď budem kukať na podvozok, určite nebudem mačkať baterku že ano ? ). + divím sa, že do sady nenapchali reflexnú vestu a ťažné lano, ktoré nosí v aute oveľa menej ľudí, ako káble.

 6. Marian napsal:

  Stalo to zato zapredat sa ? To pochopíme ,treba penize na chod stránky ale odpovedat ako 13 ročný fagan čo zožral múdrosť sveta ? To je moc na stranku takejto úrovne.

  • admin napsal:

   Vážený pane, abychom mohli produktivně diskutovat, prosím o odpovědi na následující otázky:

   Zaprodat se zveřejněním reklamy?

   Jak máme zveřejňovat reklamu a přitom se nezaprodat?

   Nebo jak máme provozovat web a nezveřejňovat reklamy?

   Píšete „pochopíme“ – kdo Vy, kolik vás je a odkdy jste pověřen za tu skupinu mluvit?

   Mohu poprosit o příklad té „moudrosti světa“? Já zase pro změnu na tu roli pasuji spíše Vás.

   Jakou úroveň má dle Vás naše stránka a co by ještě moc nebylo?

   • Loki napsal:

    A co mít někde na okraji stránky odkaz „podpořte nás“? Poprosit o sponzorování nás, čtenáře. Funguje to, vím o několika webech, kterým se takto provoz zaplatí.
    Zvolili jste si trochu zvláštní přístup – zvlášť když v logu máte heslo „pravda o kvalitním vybavení“.

    • admin napsal:

     Chápal bych Vaše rozhořčení, kdyby tam stálo „Pravda bez reklam“. Kolik jste ochoten pravidelně přispívat na provoz Vybaven.cz konkrétně Vy?

    • Loki napsal:

     Stovka měsíčně nikoho nezabila a věřím, že se tu najde více lidí, kteří by ji posílali také.

  • Retard napsal:

   Zaprodat se? Vždyť přímo v názvu článku máte napsáno „PR článek“, z toho je i podprůměrně vnímavý člověk (třeba já) schopen pochopit že se v podstatě jedná o reklamu a nejedná se o žádné zaprodání se ale o prostou snahu financovat provoz serveru. O zaprodání se by se podle mě, dalo hovořit ve chvíli, kdy by Admin začal psát pozitivní recenze na nekvalitní (nebo klidně i kvalitní) produkty, jenom proto, že za to dostane nějaké oběživo.

  • Michal napsal:

   No a konecne mas dôvod prestat navstevovat tuto stranku, a ja sa uz viac nebudem musiet za teba hanbit.

 7. Goose napsal:

  Keď tak čítam komentáre, musím sa zastať admina. Admin má pravdu.
  Článok bol poctivo označený už v nadpise ako PR! Nejde o nič zlé. Každý web sa po čase začne trápiť s rovnakým problémom – financie.
  Mnoho webov to rieši veľmi zlou cestou. Pár príkladov:
  1. Jeden z najväčších denníkov SME a ich web. Bola spustená služba PIANO (platený prístup, ale bez väčšieho úspechu) a zakazujú sa diskusie pod niektoré články pod zámienkou ochrany demokracie (WTF). Plus cenzúra

  2. EPHOTO portál – bolo zavedené „Premium členstvo (=platený prístup)“ výsledok? Free užívateľ vidí zadarmo leda tak nadpis. Za všetko ostatné sa platí.

  3. HIKING (sk) – pod PR článkami sú zakázané diskusie

  4. niektoré weby zverejňujú „recenzie a testy“ vopred zaplatené a zmanipulované. Tieto jednostranne pozitívne recenzie sú tak zbytočné…

  A teraz vidíte ten rozdiel? Na vybaven.cz
  – bol článok už v nadpise označený ako PR!
  – je možné diskutovať pod PR článkom

  TOTO je dobrá cesta! vybaven.cz je jeden z mála webov, ktorý dodržuje myšlienku slobodného internetu!

  A teraz k samotnému produktu:
  – výroba „survival & emergency kitov“ nie je zlý nápad. Má ale niekoľko negatív! Kúpiš si (pomerne drahý) kit. Nevidíš čo je vnútri. Prvý krát tie veci budeš držať v ruke až v emergency situácii.
  Každý rozumný človek si vyrobý svoj vlastný kit sám. Vieš čo tam máš, vieš to použiť, vieš aká je kvalita obsahu kitu! To je jediná rada akou sa riadim. Žiadne balíčky ktoré ti vyrobí niekto iný!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget