Kam pro kvalitní taktický gear? – Představení HQH System – komerční sdělení

Mnoho z nás chce nakupovat kvalitní gear, který je prověřen profesionály, je moderní a používá hi-tech materiály. Proč? Protože v oblasti military na takových věcech často závisí náš život a každá maličkost, která ušetří 1/2 kila nebo 1/4 sekundy, může rozhodovat.

 

Někdy stojí za to pohrabat se v zatuchlých vojenských přebytcích a hledat těch pár pověstných diamantů, ale pokud sháníte něco do ostré akce či náročné služby, tak vám nějaký army-shop rozhodně stačit nebude.

 

Rozhodujícím prvkem nákupu takového vybavení je profesionální konzultace při výběru a samozřejmě špičková kvalita nabízených produktů. To je to, co odděluje zrna od plev, profi obchody od obyč armáčů.

 

Společnost HQH System se od roku 1993 profiluje jako silný partner státních vojenských a bezpečnostních složek, pro které vyvíjí, nakupuje a kompletuje moderní bezpečnostní vybavení. HQH System se tak během let podílel na:

 

 • Dodávkách anti-teroristického bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky
 • Dodávkách moderního bezpečnostního vybavení pro Ministerstvo obrany ČR, speciální jednotky, celní orgány a další.
 • Konzultacích a koordinaci projektů zahrnující výzkum, vývoj a nasazení taktického vybavení v aktivních bojových situacích
 • Organizace specializovaných školení na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie, u nás i ve světě.

 

Představte si situaci, kdy sháníte taktické vybavení pro mimořádně náročné úkoly. Půjdete do nejbližšího army-shopu, nebo si necháte poradit od proškolených lidí, kteří pracovali na tajných projektech pro vládní agentury a pro speciální policejní / vojenské jednotky? Budete věřit někomu, kdo jen nakupuje a prodává, nebo tomu, kdo se podílí na vývoji nejmodernějších vojenských hraček?

 

Taktické vybavení pro policejní jednotky

Abychom nemluvili jen tak o ničem, pojďme se podívat na jeden konkrétní projekt, o kterém lze veřejně mluvit. Společnost HQH System ve spolupráci s českou firmou CompoTech vyvinula a úspěšně uvedla na trh systém taktických žebříků LADCARB, který je maximálně odolný a našlapaný různými vychytávkami ve stylu Jamese Bonda.

 
Nechápali byste, jak na londýnské výstavě v září 2015 kolem žebříků šmejdili pohlaváři světových armád i známých policejních jednotek.

 

Pokud tedy uvidíte zásahovku, jak se po černém karbonovém žebříku hrne do akce, můžete se vsadit, že jde o LADCARB.

 

Kvalitní vybavení pro smrtelníky

Profesionální servis ale HQH neposkytuje jen vojenským jednotkám a vládním agenturám. V rámci společnosti funguje i e-shop, kde můžete nakupovat vybavení od značek BLACKHAWK!, HSGI, FrogLube, Peli Storm Case, Mystery Range, Vixen, Eberelstock, Sabre Red, Tactical Tailor a mnoha dalších.

 

Každopádně doporučujeme se stavit v novém showroomu, kde se můžete na zboží nejen podívat, ale i ho vyzkoušet a zkonzultovat celý nákup s odborníkem. A pokud jste ve služebním poměru u PČR či AČR, dostanete speciální 10% slevu na celý nákup.

 

VYBÍREJTE KVALITNÍ GEAR !

Počet komentářů: 4

 1. jack napsal:

  problem hqh je bohuzel prave nedostwtek dobreho personalu, tento clsnej je skvele vyoacivsne PR ktere se cele zaklada na pravde ale krasne manipuluje se slovy. ale to je cil pr clanku ze?), Mjitel hqh je odbornik, ktery vi co prdava a diky svym kontaktum ze sve prechozi sluzby umi uricte i poradit, ale pracovnici hqh uz takivy odbornici nejsou a maji problem najit odpoved jinak nez by google. nekdy dokonce pomerne tvrde zastavaji nazor ktery neni pravda, a to je uz znat, nevim na jakych vladnich kontraktech se momentalne hqh podili nicmene opravdu nevim o vybaveni ketre by hqh vyvyjelo, pravda je ze umi sehnat spickove vybaveni diky tomu ze zastupuje velke portfolio znacek, ale popravde to neni az takove umeni. bohuzel

 2. HQH napsal:

  Dobrý den Jacku,
  děkujeme za Váš komentář k článku. Je nám líto, že máte negativní zkušenost, bohužel nepíšte, kdy jste byl s obsluhou nespokojen, jestli v poslední době nebo dříve. Jsme rádi za každou zpětnou vazbu, a to nemyslíme pouze jako frázi, abychom mohli na nedostatcích pracovat a cíleně je odstraňovat.
  HQH momentálně vyvíjí karbonový žebříkový systém, jak je v článku zmíněno, více o něm můžete najít zde http://www.carbon-line.cz, dále začínáme v ČR vyrábět vlastní řadu spodního funkčního prádla, které uvedeme na trh před Vánoci.
  Kdyby jste měl další náměty, na čem bychom měli zapracovat a s čím jste byl osobně nespokojen, napište mi klidně prosím na e-mail adriana@hqh.cz
  Hezký den, za team HQH
  Adriana

 3. Jakub napsal:

  Já na tento obchod přišel tak, že snad jako jediní v ČR mají skladem čištění a mazání Froglube. Což je málo známý unikát, který je prostě skvělý. Kupoval jsem tam a super. Když jsem teď potřeboval zas čištění, bral jsem tam znova a prošel celý sortiment, tedy ty věci pro smrtelníky. A ejhle, měli i nové brýle Bolle Silium +, na které jsem měl díky zdejší recenzi spadeno. Nakoupeno a opět k plné spokojenosti. Jak s obchodem, tak se zbožím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget