COFFEEBOXX – nejodolnější kávovar na světě

Všechny závisláky na kofeinu určitě potěší zpráva, že nyní si můžou svou „denní dávku“ uvařit i v tak šíleném prostředí, jako je stavba. Firma OXX se zaměřila právě na stavební dělníky a vytvořila nejodolnější kávovar na světe.

COFFEEBOXX, jak se jejich výrobek nazývá, je vodě, nárazu a prachu odolný, takže i v prostředí, kde by jiné kávovary už dávno vypověděly službu, vám za 90 sekund uvaří šálek kávy.

Nádrž na vodu v kávovaru obsahuje filtr mechanických nečistot a její kapacita je 2,5 litru, takže si bez doplňování můžete uvařit až deset hrnků. COFFEEBOXX má také oddělenou trubičku na horkou vodu, takže si můžete na pracovišti připravit i horké instantní jídlo a nebude v něm cítit zbytek kafe z předchozího vaření.

Menší nevýhodou je, že kávovar funguje pouze na kapsle, takže po každém šálku musíte kapsli vyměnit a nemáte šanci si do kávovaru dát vlastní namletou kávu. Na druhou stranu to velmi zjednodušuje proces přípravy.

Kávovar se ovládá pomocí velkých tlačítek, která jsou navržena tak, aby se dala pohodlně mačkat i v rukavicích.

Dle výrobce vydrží kávovar pád z výšky jednoho metru na beton a unese na sobě až 680 kg zátěž.

Takže po tom co si uvaříte kávu, ho můžete zahodit do kouta a použít jako stoličku, na které si svou kávu v klidu vychutnáte.

To vše v mašince o váze 5,5 kg a rozměrech 28x23x29 cm za 299 dolarů (cca 7300 kč). Jak se vám tento „nezničitelný“ kávovar líbí?

Počet komentářů: 1

  1. Tata napsal:

    Viděl jsem na stavbě už nějaké heavy duty rádio, tak proč ne kávovar. U nás by to bylo tak za 10 a využitelnost hlavně závisí na dostupnosti kapslí, píšou o nějakých K cups. Obecně káva z kapslí není nejlevnější, takže to bude nejspíš pro movitější dělníky :) Ti ostatní si uvaří vodu na turka v otřískané rychlovarné konvici za pár stovek. Ale jezdit po ní autem bohužel nemůžou, to je fakt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget