Battle Element – softshellová bunda od Agilite

Izraelská společnost Agilite zabývající se vývojem a výrobou taktického vybavení pro ozbrojené složky uvádí na trh vlastní řadu oblečení. Kromě dvou triček a opasků tam najdeme i velmi solidně vypadající softshellovou bundu s názvem Battle Element.

 

Bunda je vyrobena z polyesterových vláken napuštěných odpuzujícím vodu prostředkem. Laminovaná membrána (zatím blíže nespecifikovaná) má zajistit voděodolnost do 6000mm vodního sloupce a zároveň páropropustnost na úrovni 5000g/m²/24h.

 

Fotky jsou nafocené ve stylu „Černoši v noci kradou uhlí”, ale firma Agilite si již udělala velmi slušné jméno na trhu, takže se dá očekávat celkem zajímavý produkt.

 

Pokud vás bunda Battle Element zaujala, můžete si ji předobjednat za předprodejovou cenu 150USD (3147,-Kč).

 

Bunda se začne prodávat v říjnu 2014 a její běžná maloobchodní cena bude kolem 200USD (4195,-Kč).

 

Předobjednávat můžete na jejich oficiálním WEBU.

Počet komentářů: 2

  1. Yuri napsal:

    Dá sa objednať aj verzia khaki bez tých amerických flagov na rukávoch?

    • admin napsal:

      Vlajky jsou obyčejné patche na velcro, takže bez nich to rozhodně jde. Co se tyče barvy, to netuším. Doporučuji napsat přímo Agilite, odkaz je dole v článku a na svém webu mají i chat, takže odpověď bude rychlá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget