Novinky od Mikovu – nejnovější zprávy!

Přátelé, pravě jsme dostali nejčerstvější informace ohledně novinek od MIKOVu!

 

Jistě si pamatujete tyto naše články RAZ, DVA, TŘI. Ten třetí, psaný 13.8.2014, rozebíral, kolik novinek (ne)uvedla na trh společnost MIKOV po tom, co je ve velkém stylu představila na výstavě Nože Příbram 2013. Zaznamenali jsme tehdy několik komentářů, že nějaké novinky se přece jen chystají, nebo že se už v omezeném množství dodávají na trh. Rozhodli jsme se v tom udělat jednou a provždy jasno.

Kontaktoval jsem nového obchodního ředitele firmy a požádal o stručnou odpověď. Bylo to přesně před dvěma týdny. Odpověď stále nemáme… :)

O týden později to zkusila Zuzana. Poslala dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře na webu:

„Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli budou v nejbližší době konečně na trh uvedeny novinky představené na výstavě Nože 2013.

Děkuji za odpověď“

 

Před malou chvilkou přišla odpověď. Jste připraveni?

 

„Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz, omlouvám se za opožděnou odpověď, bohužel zatím nemám žádné informace o uvedení novinek na trh.

Prosím sledujte naše webové stránky, kde se v případě realizace novinek tato informace objeví.

Přeji hezký den.

S pozdravem
——————————————————————
Mikov – nože co mají „říz“
Mikov – we are „sharp“
——————————————————————

Andrea Riecká
zástupce obchodního ředitele”

 

Takže tolik k novinkám. 😀 A to jsem měl přislíbeno, že dostanu možnost pořídit si do sbírky úplně první vyrobený uhlíkový Brigand… Ach jo..

Také máte pocit, že to loňské „představení novinek” bylo pouhou kouřovou clonou? Trikem, aby se rychleji zapomnělo na náš první článek – Smutný pohled na sortiment firmy Mikov?

puff

Počet komentářů: 5

 1. Mirek napsal:

  Se divím že jestě nezkrachovali s takovím přístupem?

  • Retard napsal:

   Nezkrachovali a dlouho nezkrachují a to ze tří důvodů:
   1. „Pamětníci“ kteří vzpomínají na doby, kdy v pěti letech dostali svůj první nůž (typicky rybičku) a v patnácti si koupily fixíra a byl to ten nejlepší nůž, kdy měli.
   2. Myslivci, kteří prostě nic jiného než Mikov nechtějí, protože nic lepšího než Mikov z plechu na konzervy a se střenkou z recyklované petflašky prostě neexistuje.
   3. Rybička, o které si osobně myslím, že je jejich nejúspěšnějším modelem a to i přesto že má čepel ze 420 která se zasekává do posledního nýtu a dělá se na ní „pěkný“ zub ale co stojí 70 korun a tak se prodává.

   Mimochodem proč máš/máte na konci věty oznamovací otazník?

 2. Adam napsal:

  Na stránkách se určitě dozvíme o 1000 a 1 variantě rybičky…:D. Fakt by mě zajímalo, jestli v Mikovu např. sledují produkci ze zahraničí, nebo jejich obchodní postupy.

 3. Kuba napsal:

  Takhle to, přátelé, vypadá, když roky a roky úřaduje v zemi bolševik. A bohužel v Mikovu asi po revoluci jaksi nevyměnili generalitu…

 4. pavel napsal:

  V roce 1995 jsem si kupoval utona v hadrovým pouzdře, hádejte kolik mě stál? Dal jsem za něj 250,-kč. Paragáni s tim na vojně házeli a tak byl pro házení dobrou volbou. To jsem ještě netušil, o jak sračkovej nůž se jedná. Je to obyčejná 420 – nerezne, ale taky kulový vydrží. Dnes, když stejnej nůž nabízeji za 1200,-kč, si myslím, že trošku přestřelily. Za tu cenu, je možný koupit od nožíře nůž v nesrovnatelně lepší kvalitě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget