Farson Blade Survival Tool – těžké následky lehkých drog

Hráli jste si ve škole s úhloměrem jako se zbraní? Jistý Američan něco podobného prodává jako „NEW! Bushcraft / Survival / Hunting Paracord Tool”! Je vidět, že legalizace lehkých drog v USA již zanechává svoji nesmazatelnou stopu v historii nožířství.

 

Podívejte se na toto video. Jen pozor, má !8! minut 😀


 

A pro případ, že uživatel to video odstraní, nechávám tady pár fotek.

 

Tento „zázrak“ se dělá jak v úhlikovce, tak i v nerezi a vybrat si můžete i z několika variant pouzder. A cena? V závislosti na pouzdře se cena pohybuje mezi 49USD (1000,-Kč) a 75USD (1500,-Kč).

Pokud máte pocit, že jste něco takového již viděli, nepletete se. Jedná se o variaci na klasické Ulu, tradiční ženský nůž u Eskymáků. Případně o ATAX od Tops Knives.

A teď si představte, jaký dopad může mít legalizace v ČR, kde je nožířem skoro každý, kdo má dílnu na chatě :)

smoke

Počet komentářů: 7

 1. DANGER napsal:

  Tohle se mi líbí, škoda, že zrovna nemám 1000Kč na vyhození 😀

 2. passco napsal:

  Všimol som si ako prišli stranky typu kickstarter.. tak kazdy chce mat splneny americký sen .. Vyšpekuluje somarinu alebo gagdet hhodí teplé video a čaká, že eurá sa prisipú .. Pritom väčšina čo potrebuje tých 100 000 a podobne ma len na prenajatie skladu , vyplaty a podobne.. Vyrobok je skoro vzdy z Číny 😀

 3. wtf? napsal:

  Čo to má spoločné s drogami a prečo sa vôbec naváš do huličov?
  Či len na zaujatie pozornosti, lebo v článku dokopy nič nie je? Pôsobi to na mňa ako keby to písal nejaký kripel z nového času
  Kvalita článku sa vyrovná kvalite komentovanej veci

  • admin napsal:

   Zaprvé mi není jasné, odkdy vlastně si tykáme.
   Zadruhé jste natolik rozvášněný (všimněte si, že to přisuzuji emocím a ne vlivu drog), že Vám pravděpodobně chybí pár písmen ve větách. Ale i tak jsem snad pochopil smysl tohoto poslání. Zkuste nyní na chvilku odložit jointa a podívat se do slovníku na jeden z těchto pojmů, prosím. Šprým, žert, vtip, nadsázka, anekdota, legrace. Děkuji.

 4. Šílený Dračí vědec napsal:

  „A teď si představte, jaký dopad může mít legalizace v ČR, kde je nožířem skoro každý, kdo má dílnu na chatě.“

  Tohle u nás legalizovat nelze, neboť chladné zbraně nejsou u nás nijak zákonem regulovaný. Díky Bohu za to. Docela pěkná věcička. Až si seženu potřebný udělátka a trochu se naučím kovat, moh bych si ji zkusit vyrobit :)

 5. Neznámý napsal:

  Tohle nevypadá na lehký drogy ale už na těžký. Příjde mi to praktický jako nálepka RS na HTP…. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Switch to our mobile site

Powered by Jasper Roberts Consulting - Widget