Reklama

Armyshop Armytrade - outdoor vybavení, army zboží pro každého

O nás

Vybaven.cz je první a jediný český projekt zaměřený na rozsáhlé testování tacticool, survival, military a outdoor výrobků. Od roku 2013 ukazujeme skutečnou kvalitu značkového vybavení.

V roce 2015 poprvé vydáváme i tištěnou verzi. Již na stáncích!

Archivováno Národní knihovnou

Reklama

Army-sulrplus.cz

Victorinox ve spolupráci s Acer uvádí na trh pouzdro na hodinky I.N.O.X., které z analogových hodinek udělá „chytré“ hodinky a fitness tracker.

 

Cybertool je chytré pouzdro, které váží pouhých 24 gramů a dá se nacvaknout na hodinky, čímž jim přidá řadu různých funkcí. Stejně jako běžné fitness trackery nabízí Cybertool například krokoměr, měření vzdálenosti, spotřebované kalorie a další.

 

Cybertool má vlastní baterii, která by měla vydržet až sedm dní. Můžete ho propojit s telefonem a kontrolovat naměřené hodnoty. Na hodinkách pak také vidíte, jestli vám někdo volá nebo vám přišla zpráva. Dále můžete na Cybertoolu aktivovat funkci, která vám pomůže najít založený telefon tím, že na něm spustí vyzvánění. A pokud se náhodou ztratíte vy, tak můžete pomocí Cybertoolu poslat zprávu až třem nouzovým kontaktům, kterým Cybertool přes váš telefon pošle nejen žádost o pomoc, ale i vaše GPS souřadnice.

 

Cybertool by se na trhu měl objevit letos v létě, ale zatím není známá cena. Odhaduje se mezi 150 a 225 dolary za samotné pouzdro bez hodinek.

Přidejte se k nám na Facebooku!

Reklama

Armyshop E-Army.cz

Reklama

Pracovní, armádní a outdoorová obuv

Reklama

Hodinky Traser

Reklama

Reklama

armyshop